KONST / Litografier / Färglitografi 17354076
nr 1735 4076
Färglitografi
Andreas Eriksson. Signerad, numrerad 14/20, daterad -00, monogramsignerad. Färglitografi. Bladets mått: 42,5x56,5 cm, oramad
Kondition: vikskada
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 20:24:00
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr